SASYRE restaurace..."DOLCE VITA“ v Modřanech

 
Vítejte v SASY.RE, kde každý kousek Itálie je pečlivě uchován ve vůni, chuti a atmosféře. Naše cesta začala snem přinést kousek pravé Itálie do Modřan a okolí, a to nejen skrze autentické pokrmy, ale i skrze neopakovatelnou atmosféru, která vás obklopí hned, jak překročíte práh naší restaurace.

Příběh SASY.RE je příběhem vášně, odvahy a nezdolného ducha. Otevření našich dveří přišlo v nelehké době po první vlně pandemie, ale my jsme se nenechali odradit. Naše víra v sílu italské gastronomie a přesvědčení, že pravá chuť Itálie dokáže překonat jakékoli překážky, nás motivovala jít dál, překonávat výzvy a stát se místem, kde se každý cítí jako na dovolené.

Naši ideální zákazníci jsou ti, kteří hledají nejen vynikající jídlo, ale i zážitek. Rodiny s dětmi, které ocení jak naši venkovní zahrádku s dětským koutkem, páry hledající romantický večer, starší lidé, kteří si přejí vrátit se v čase a zavzpomínat na cesty po Itálii, a v neposlední řadě i firemní klientela, pro kterou rádi připravíme akce na klíč. Každý u nás najde svůj koutek Itálie. Co nás dělá jedinečnými? Naše pece na dřevo, dovezené přímo z Neapole, v nichž pečeme pizzu, která je hrdě označena nálepkou „pizza napoletana“ a je tak lehká a nadýchaná, že si pro ni zákazníci rádi udělají cestu přes celou Prahu. Ale nejen pizza tvoří srdce SASY.RE. Jsme hrdí na naše ručně vyráběné těstoviny, na sezónní suroviny, které pečlivě vybíráme a vozíme přímo z různých koutů Itálie, a na širokou nabídku italských vín, která dokonale doplní každé jídlo.

V SASY.RE se o vás postará tým, který žije italskou kuchyní. Naši kuchaři, rodilí Italové i ti, kteří italskou kuchyni milují, vaří s láskou a dle receptur svých rodin. A právě toto spojení tradice, kvality a vášně dělá z každé návštěvy nezapomenutelný zážitek.

Vyberte si SASY.RE pro váš příští kulinářský zážitek. U nás najdete nejen kousek pravé Itálie, ale i místo, kde se budete cítit vítáni, jako mezi přáteli. V SASY.RE vás čeká nejen vynikající jídlo, ale i nezapomenutelné zážitky. Přijďte a nechte se unést kouzlem Itálie, aniž byste museli opustit Prahu.
Těšíme se na vás!

www. Sasyre.cz / @sasy.repizza/ @sasy.bistro
Hubičkova 888/2, Praha 4 – Modřany, IČO/DIČ: 09204385,
TEL: 774 303 628, info@sasyre.cz